הפניה שלך אלי בבקשה לליווי אישי בגישת התמקדות בבית, היא פניה עדינה מאוד. זהו צעד אמיץ ופגיע, לפנות לתהליך אישי, או זוגי, או משפחתי. זה לוקח זמן להבשיל לכך, וכנראה שקיבלת המלצה ממישהו קרוב, שאפשר לסמוך עליו, שאמר שאפשר לסמוך עלי. 

לפעמים אין מקום כרגע בקליניקה שלי, אבל תמיד אני מזמינה לשיחה שבה אני יכולה להקשיב לבקשות שלך מן התהליך, ולהפנות אותך לאחת ממלוות התהליכים המוסמכות בגישת התמקדות בבית, שנראה לי שתתאים.

כשאני מפנה אותך לאחת ממלוות התהליכים המוסמכות בגישת התמקדות בבית, אני עושה זאת בלב שלם. כל מי שמופיעות כאן הן בוגרות המסלול המלא בגישת התמקדות בבית – קורס בסיס, קורס הסמכה, אסיסטנטיות וכן הכשרה בעבודת טראומה. הן מקבלות ממני העשרה והדרכה באופן קבוע, ולכל אחת מהן יש באמתחתה כלים נוספים, נפלאים, בתחומים מגוונים ועמוקים, שלוקחים את גישת התמקדות בבית למחוזות חדשים.

מה זה אומר – מוסמכות?

ראשית, מלוות התהליכים בגישת התמקדות בבית מוסמכות על ידי המכון הבינלאומי להתמקדות בניו יורק, אבל מעבר לזה – אני סומכת עליהן.
אני מכירה אותן אישית, נמצאת עמן בקשר רציף, מלווה אותן בדרך הארוכה והעמוקה שלהן, מכירה את המקצועיות שלהן ואת הסקרנות והנכונות שלהן לחקירה פנימית, ולחקירה של עומק הגישה של התמקדות בבית. 

מלוות התהליכים הן עצמאיות, הן קובעות את המחירים שלהן, את לוח הזמנים שלהן, את מקום ואופן עבודתן. כל אחת מביאה את הגוון הייחודי שלה למפגש, לאינטראקציה. אפשר להתרשם מהן כאן למטה באופן עצמאי, ואפשר, כאמור, להתייעץ איתי להתאמה אישית. 

בשבילך – יש כאן אפשרות רחבה לבחירה ולהתאמה אישית מיטבית; בעבורי, זהו חלום שמתגשם: לראות את גישת התמקדות בבית מתרחבת, מגיעה לעוד ועוד אנשים, בדרכים שונות ומגוונות, מתממשקת עם תחומים וכלים אחרים, שמשתלבים בה נהדר. 

הנה הן, תכירו (הסדר בו הן מופיעות משתנה מדי פעם, כדי שתגיעו לכולן):  

מלוות תהליכים מוסמכות בגישת התמקדות בבית

דקלה איל סיטון מלוות תהליכים מוסמכות בגישת התמקדות בבית

דקלה איל סיטון

מלווה תהליכים של א.נשים שרוצים לאפשר לעצמם להיות, בינם לבין עצמם ובתוך יחסים קרובים, שנפשם מבקשת לגלות ולהתגלות, ולפגוש את החיים במלואם.
משלבת התמקדות בבית, קונסטלציה משפחתית, TAE – גישה-בת להתמקדות שעוסקת בפיתוח רעיונות חדשים, ומאפשרת לך מקום לעצמך, להקשבה פנימה לפחד, כאב, תשוקה ורצון, לביטוי רך או סוער, לעשיית מקום ל'כן' ול'לא'.
חוקרת אגדות, מפתחת קורס קונסטלציה והתמקדות בשילוב אגדות.

איפה: קרית אונו, תל אביב וזום

יצירת קשר: 0526340426

diklalae@gmail.com

לאתר של דקלה

אורטל אלמוג זיו מלוות תהליכים בגישת התמקדות בבית

אורטל אלמוג זיו

מלווה נשים רגישות שזקוקות לרוך, קבלה מלאה וראייה בהירה בזמנים של בלבול, תסכול או אתגר באחד או יותר ממעגלי החיים: זוגיות וחיפוש זוגיות, אימהות, משפחה, קריירה או תהליכי יצירה.

משלבת כלים מעולם האימון האישי עם ההקשבה והקבלה של גישת התמקדות בבית, כדי לצעוד יחד איתך בתהליך, ולאפשר לך לגלות את מה שאת רוצה, את מה שאת זקוקה לו, ללמוד לסמוך עליך ולהביא את כל מה שאת אל העולם ולחיי היום יום.

איפה: בשכונת הדר יוסף בתל אביב, בזום

יצירת קשר: 0528945483

ortal.almogziv@gmail.com

לאתר של אורטל

נגה אמיר יצחקי מלוות תהליכים בגישת התמקדות בבית

נגה אמיר יצחקי

מורה, מטפלת אנרגטית מקרוב ומרחוק, מלווה תהליכים של עבודה אנרגטית - התמקדותית, מתמחה בליווי מכשפות מתעוררות – נשים שחשות בקיומו של העולם האנרגטי, ומבקשות לתת לו מקום כחלק בלתי נפרד מן התהליך האישי והמקצועי שלהן.

אספתי בדרכי כלים כמו נטורופתיה, רפלקסולוגיה ופרחי באך, חקרתי את מרחבי האינסוף שהעבודה האנרגטית מביאה איתה, העמקתי אל תוך הקונסטלציה ומצאתי בית בהתמקדות, שלימדה אותי את הקסם שבהקשבה פנימה והחוצה, ואת כוחה של נוכחות. השבילים והגישות התאחדו בי לדרך אחת, המאפשרת שילוב בין עולמות ותאפשר גם לך לגלות את הדרך האישית שלך.

איפה: מתן, זום

יצירת קשר: 0542186648

Noga.natue@gmail.com

לאתר של נגה

טליה ארד מוסמכות בגישת התמקדות בבית

טליה ארד

מלווה נשים וגברים במסע מתחושת תקיעות ואבדן הדרך, אל גילוי הצרכים, הרצונות וההשתוקקות שהלב מבקש. מטפלת בהבעה ויצירה והילינג, ומשלבת כלים מתחום האמנות, התודעה והקונסטלציה המשפחתית בתהליכים בגישת התמקדות בבית.

מתוך הקשבה, קבלה, סבלנות וסקרנות נוכל להזכר בטבע הרוחני שלנו, ולאפשר שינוי ותנועה במציאות הפנימית והחיצונית.

מנחה סדנאות התמקדות בבית להורים, וסדנאות אחרות המשלבות התמקדות.

איפה: הרצליה, תל אביב וזום

יצירת קשר: 0546432241

taliaarad8@gmail.com

לדף הפייסבוק של טליה

רעות בר גיל מלוות תהליכים בגישת התמקדות בבית

רעות בר גיל

אמא לשלושה, מלמדת שיאצו, רפואה סינית וצ'י קונג, אוהבת לרקוד, לתפור ולקפל אוריגמי.

מלווה נשים ואנשים שמסכימים להקשיב פנימה ברכות, עדינות וכבוד, בתהליכים המאפשרים למערכת הגוף והנפש ולצ'י המפיח בה חיים להתרווח, ולנוע קדימה לאיזון בעזרת מגע, מילים, תנועה או מחט.

מלאת התפעלות מתנועות החיים המתאפשרות בזכות החיבור בין גישת התמקדות בבית לבין שפת הצ'י והמגע הקשוב של הזן שיאצו.

איפה: צור הדסה וירושלים

יצירת קשר: 0523664031

reut.guy@gmail.com

לאתר של רעות

רונית דורות מלוות בגישת התמקדות בבית

רונית דורות

מרפאה בעיסוק בגישת "תפקוד קשוב", המשלב שיקום וטיפול באנשים עם מגבלות פיזיות ו/או קוגניטיביות, עם הקשבה עמוקה לרגשות ולצרכי הנפש. 

מתמחה בליווי ותמיכה למטפלים ממקצועות הבריאות העובדים בביקורי בית ולבני משפחה המטפלים  בקרובים קשישים או עם מוגבלות. בתהליכים בגישת התמקדות בבית, מאפשרת למטפלים להאט ולהתבונן פנימה, לגלות למה הם זקוקים בתפקידם המאתגר, מה יכול לתמוך בהם ולאפשר להם להמשיך לדאוג לעצמם, וגם למי שתלוי בהם.

איפה: אשקלון, זום וטלפון

יצירת קשר: 0506612243

ronitdorot@gmail.com

לדף הפייסבוק של רונית

ענבל ורדי מלוות תהליכים בגישת התמקדות בבית

ענבל ורדי

פסיכותרפיסטית גופנית ומטפלת בגישה בודהיסטית, אוהבת אדם ומאמינה בקשרים ויחסים משמעותיים כרכיב המשמעותי ביותר ביצירת תהליכי ריפוי, שינוי והתפתחות. 

מזמינה למרחב פתוח ובטוח להעלות, לחקור ולהתמודד ביחד עם קשיים, דילמות, כאבים רגשיים ופיסיים, בשיח וחקירה של החוויה הרגשית, הגופנית, המחשבתית והרוחנית. 

אמא לשתיים, מתרגלת מדיטציה ויוגה, חוקרת את התודעה שלי במצבי החיים המשתנים. 

איפה: תל-אביב, קרית אונו, זום

יצירת קשר: 0542085022

inbalvardi@gmail.com

אורלי יאנג מלוות תהליכים בגישת התמקדות בבית

אורלי יאנג

מלווה נשים, גברים, ילדים ונוער במרחב קשוב, אמפתי, מווסת ומאזן. מתמחה באנשים רגישים מאוד (HSP), פוסט טראומה מורכבת ואיזון חרדה. רגישה בעצמי, אוהבת אנשים וקשובה לשפה שמעבר למילים: לרגשות, לרצונות, לצרכים, לכאבים ולקונפליקטים.

מטפלת בנשים ובנוער גם באמצעות עיסוי הוליסטי בהקשבה התמקדותית: שילוב של עיסוי לומי-לומי ושוודי וגישת התמקדות בבית – חיבור בפועל בין הגוף לנפש, מגע קשוב שמאפשר תנועה פנימית והקלה על מצוקות רגשיות וסימפטומים פיסיים.

איפה: כפר סבא, זום

יצירת קשר: 0545292774

orlyyo@gmail.com

לאתר של אורלי

רחל מורן מלוות תהליכים בגישת התמקדות בבית

רחל מורן

מלווה תהליכים במים למבוגרים, ילדים ונוער: מטפלת וואטסו, ווטרדאנס והידרותרפיה, מורה לשחיה טיפולית חווייתית לילדים.

המים והבריכה מהווים מרחב מושלם ומשלים למפגש ההתמקדותי; שניהם מאפשרים חוויה כוללת, גופנית ורגשית, של תמיכה, עטיפה, חיבור, שקט, משחקיות, תנועה וזרימה. בכל מפגשי המים נשזרות איכויות ההתמקדות והקבלה הרדיקלית, ובכל מפגשי ההתמקדות מונחת ההזמנה לטבול או לקפוץ למים.

איפה: רמת השרון

יצירת קשר: 0524779413

racheli.moran@gmail.com

לאתר של רחל

לינה קריימר מלוות תהליכים בגישת התמקדות בבית

לינה קריימר

מלווה בתהליכי התמקדות אישיים נשים, אחיות לדרך, בנות, אמהות. 

מאפשרת מקום לעצור ונשום, מקום נוח, מקום לבכות בו, אם יש צורך. אני כאן, איתך, כמו שאת, מקשיבה לך, בודקת איתך, מגלה איתך איך לאפשר ביטוי וחופש לכל מה שבך.

מטפלת גם ברפואה סינית ומגדלת את בנותיי ואותי בשאיפה להיכרות כנה עם כל חלקינו, הדדיות ואמון.

איפה: רמת גן, זום, טלפון

יצירת קשר: 0526428868

25linka@gmail.com

לאתר של לינה

דילוג לתוכן